Матуранти средње школе у Београду

Матуранти гимназијског  и економског одељења у уторак,23.05.2023.  у организацији Општине Сечањ, а у пратњи својих професора, члана општинског већа за образовање Небојше Обркнежева, педаога  и директора посетили су културно-историјске знаменитости Београда. Посебну захвалност  за реализацију  излета дугујемо председнику општине Небојши Мељанцу и члану општинског већа за образовање Небојши Обркнежеву, на чију се иницијативу и организовао […]