Матуранти средње школе у Београду
Матуранти гимназијског и економског одељења у уторак,23.05.2023. у организацији Општине Сечањ, а у пратњи својих професора, члана општинског већа за образовање Небојше Обркнежева, педаога и директора посетили су културно-историјске знаменитости Београда. Посебну захвалност за реализацију излета дугујемо председнику општине Небојши Мељанцу и члану општинског већа за образовање Небојши Обркнежеву, на чију се иницијативу и организовао […]