Успех наших ученика на Окружном ликовном конкурсу

Под менторством професорке ликовне културе Оливере Марјановић ученици наше школе постигли су значајан успех на 17. Окружном ликовном конкурсу за децу и младе, који је расписао Омладински кутак Асоцијације ликовних уметника Зрењанина и партнерске организације Клуб ученика “Пикасо” (Зрењанинска гимназија), Ликовна секција ХПТШ “Урош Предић” Зрењанин, Градски клуб родитеља и наставника “Синапса” Зрењанин.

Исидора Цветић, ученица одељења III-4, освојила је награду за коришћење традиционалне технике.

Никола Субић, ученик одељења II-4, освојио је похвалу за свој ликовни рад.

Професорка Оливера Марјановић освојила је награду за колекцију радова.

16. марта 2022. године у Галерији Асоцијације ликовних уметника Зрењанина уприличена је свечана додела награда и похвала којој су присуствовали наши ученици Исидора Цветић и Никола Субић, као и професор ментор Оливера Марјановић. Овом приликом отворена је и изложба најуспешнијих ликовних радова која се може погледати до 30. марта 2022. године у Галерији АЛУЗ (зграда Народног Музеја Зрењанин).

Честитамо награђеним ученицима и професорки Оливери Марјановић на постигнутом успеху!

У наставку можете погледати чланак о изложби и радове ученика: